Drzwi wewnętrzne spełniają kilka ról w pomieszczeniach. Po pierwsze łączą i dzielą  ich przestrzenie. Po drugie spełniają funkcje izolacyjne. Po trzecie – odpowiednio dobrane drzwi stanowią element dekoracyjny. Jednakże ich dobór winien być przemyślany, ze względu na to, że zazwyczaj ten wybór  będzie mieć znaczący wpływ na Wasze wnętrza przez kilkanaście lat…  
Drzwi przeszklone wprowadzając światło do pomieszczeń, pozwolą je Wam rozświetlić, a dodanie odpowiednio dobranego szkła wypełniającego podkreśli ich oryginalność. Kształt wypełnienia może być przeróżny – od prostych geometrycznych figur do wymyślnych form.  
Powierzchnia drzwi pełnych także nie musi wyglądać nieciekawie – będąc gładką może być ozdobiona jakimiś elementami metalowymi lub drewnianymi (np. listwami), możecie także wybrać drzwi w wypełnieniami płycinowymi – wklęsłymi lub wypukłymi.  
Drzwi wykonamy dla Was z wybranego rodzaju drewna: sosnowego, dębowego, meranti (lub innego na życzenie; kompletne z ościeżnicą na całą szerokość muru, z opaskami.

Drzwi zewnętrzne, jako wizytówka Twojego domu czy mieszkania, muszą pełnić wiele funkcji . Jedną z nich jest funkcja reprezentacyjna. Dobierając odpowiednią stylistykę ich wykonania musicie pamiętać o jej dopasowaniu do charakteru budynku. Inwestycja w takie drzwi jest lokatą na lata, zatem warto wykonać ją z przemyśleniem. Na pewno Ci w tym doborze pomożemy, proponując szereg wzorów. Jeśli jednak interesuje Cię wykonanie wyłącznie Twojego projektu – nie stanowi to dla nas problemu.  
Drzwi zewnętrzne pełnią także inną – bardzo ważną – rolę. Mają chronić Twój dom czy mieszkanie. W standardzie drzwi zewnętrzne zaopatrujemy w zasuwnicę 3-ryglową, wkładkę antywłamaniową, zawiasy przeciwwyważeniowe i klamkę z rozetą antywłamaniową. Jeśli Waszym życzeniem będzie umieszczenie w tych drzwiach szyby – wtedy w standardzie oferujemy szyby antywłamaniowe o klasie antywłamaniowości P2 (lub P4 na życzenie). Jeśli natomiast Twoim życzeniem będzie umieszczenie w nich witraża – wtedy istnieje możliwość zespolenia witraża z szybą antywłamaniową.  Nasza oferta zapewni Wam także wykonanie replik drzwi stylizowanych. 


Drzwi zewnętrzne produkowane przez naszą firmę z drewna sosnowego, dębowego, meranti lub innego na życzenie Klienta w systemie JV-68 oraz JV-50 cieszą się dużą popularnością wśród naszych Klientów ze względu na ich wysoką jakość, szczelność i estetykę wykonania.

 

Przykładowe Realizacje